Koolis toimus tuletõrjeõppus

Kolmapäeval toimus Tallinna Toomkooli ruumides tuletõrjeõppus koos evakuatsiooniga majast välja.
Häire kõlas ajal, mil kõik õpilased olid tunnis. Häire tööle hakkamise järel teavitasid evakuatsiooni juhid (Egle Viilma ja Merje Schultz) evakuatsiooni liidreid (aineõpetajaid) toimunust ja algas õpilaste koolimajast välja evakueerimine. Keegi "tulekolde" ja suitsuga kontaktis ei olnud. Kogunemise kohaks oli Rae apteek. Kõik laabus kenasti, paanikat ei olnud, lapsed ja õpetajad olid kiired, evakuatsiooni läbiviimisega jäädi rahule. Järgmisel nädalal saabuv raport annab täpsema ülevaate, millele peaks tulevikus tähelepanu pöörama. Taolist õppust peab koolis läbi viima vähemalt kord aastas ja see on kõigi turvalisuse huvides. Loodetavasti aitab see kõigil reaalse ohu korral õigesti talitada.

Vaata varem õpetajatele läbiviidud praktilist koolitust SIIT.
Eelmine
Eesti Vabariigi sünnipäev